Rozšířené | Hledat uživatele

Stránka o mně: Žena mivandy ( 18score0 ) Stránka o mně  Uživatel má ověřené bydliště

 

Dobrý den, vítám Vás na mých aukcích!

************************************************************


POZOR: Po výpadku systému v Odklepnuto zmizely částky expedičních poplatků u mnoha aukcí. Není-li poplatek uveden, informujte se, prosím, emailem.

Před zasláním PLATBY ZA ZBOŽÍ mne, prosím, na email kontaktujte. OVĚŘÍM SI, ZDA ZBOŽÍ MOHU NALÉZT A DODAT.


PŘÍHOZEM MÁTE ZBOŽÍ V KAŽDÉM PŘÍPADĚ REZERVOVÁNO AŽ DO NALEZENÍ, POKUD SE NEDOHODNEME JINAK.

 

NOVĚ!!!

Mým stálým kupujícím nabízím slevu

5 % z částky za vydražené zboží!

 

Děkuji Vám za zájem o mé aukce. Prodávám převážně oblečení po sobě a své rodině, ale i jiné věci, o kterých se domnívám, že již potřebovat nebudeme.

 

Většina věcí jsou věci použité a tomu odpovídá jejich stav. Pokud je někde závada od běžného opotřebení, uvádím ji v popise. Zboží nové je vždy označeno jako nové!

 

 

 

 

Pokud udanou velikost neuvádím, na věci chybí štítek, velikost je nečitelná ... také neuvádím délku vložky do bot, protože ji uvnitř nelze přesně změřit. Stává se, že na věcech je uvedena jiná velikost, než která odpovídá skutečné. Proto uvádím rozměry, které můžete porovnat se svým oblečením.

 

 

*** Věnujte tedy, prosím, pozornost uvedeným mírám. Také je nutno počítat s tím, že monitor počítače může barvy zkreslovat a barvy použitého oblečení mohou být méně záživé nebo sepranější než u oblečení zcela nového. Věškeré věci se snažím vždy co nejlépe nafotit.***

 

 

Číslo účtu

Informace k dokončení obchůdku (číslo účtu, adresu ...) obdržíte již přímo ve výherním e-mailu od ODKLEPNUTO, tzn. v e-mailu s oznámením o tom, že jste vítězem aukce. Žádný další e-mail neodesílám. Prosím, čtěte pozorně, na toto mi chodí časté dotazy. Je nutno číst až do konce, případně rozkliknout odkaz.

VKLAD V HOTOVOSTI přímo na účet není možný, za toto mi banka zaúčtovává poplatek!

Pak očekávám Vaši platbu (nejpozději do 7 dnů od ukončení aukce). Pro urychlení vyřízení uvádějte, prosím, vždy také svou přezdívku (uživatelské jméno). Variabilní symbol je číslo VYHRANÉ aukce (případně číslo poslední vyhrané aukce).


O výši expedičního poplatku (vždy ho hradí kupující):

Pokud přímo u aukce není uvedeno jinak, je expediční poplatek (poštovné, balné, ..) jednotné 69,- Kč.


V případě, že vydražíte více aukcí a budete je chtít zaslat v jedné zásilce:

 

Pokud si přejete zaslat výhry ze 2 a více aukcí v jedné zásilce, expediční poplatek činí 80 Kč, není-li u některé z Vámi vyhraných aukcí expediční poplatek vyšší! V tomto případě by to byl tento vyšší expediční poplatek.


SLUČOVÁNÍ AUKCÍ V RÁMCI JEDNÉ ZÁSILKY je možné v rozmezí max 10 DNÍ, a to pouze v případě, má-li již kupující přihozeno u další aukce. Jedna zásilka max do 4 kg (vejdou-li se věci do větší krabice), u knih max do 2 kg.


Zboží odesílám DOPORUČENĚ nebo jako CENNÝ BALÍK. (U zboží, které se zasílá jako KŘEHKÉ, je nutno částku navýšit o + 25 Kč, tj. dle tarifu pošty.)

Pokud nesouhlasíte s podmínkami aukce, nepřihazujte!


V poslední době se objevují různí "CHYTRÁCI", kteří zkoušejí u více aukcí uhradit jen nenavýšený expediční poplatek. Již skončila má tolerance a zboží NEBUDU ODESÍLAT, pokud nebude doplacena celá částka. Je to čestné vůči ostatním kupujícím, kteří podmínky aukce respektují.


DOBÍRKA, ZASLÁNÍ DO ZAHRANIČÍ

Pokud chcete zboží poslat na dobírku nebo do zahraničí, prosím, NEPŘIHAZUJTE! Na dobírku a do ciziny nezasílám!

Příhozy neruším, proto vždy zvažte, máte-li o draženou věc vážný zájem. Pokud chcete dražit jen z rozmaru, na mých aukcích nepřihazujte. Maříte tím aukci ostatním zájemcům. V těchto případech uděluji negativní komentář, který může vést až k odstavení účtu.


EXPEDICE A DOTAZY

Expedováno je ve většině případů v týdnu, který následuje po týdnu, v němž byla doručena Vaše platba. (Samozřejmě se snažím odeslat zboží co nejdříve.) Balíček odesílám na adresu, kterou obdržím po nakliknutí od ODKLEPNUTO.

Prosím vás, pokud možno, neposílejte, prosím, dotazy. Nestihám na ně včas odpovídat. Všechny informace, které jsem schopna o zboží poskytnout, jsou již uvedeny přímo u aukce. Děkuji Vám za pochopení.


Má rada pro vás na závěr aneb JAK PŘEDCHÁZET ZKLAMÁNÍ: Někteří kupující přihazují až těsně před ukončením aukce, a tak můžete o výhru v aukci a o věc, kterou dražíte několik dní, v posledních minutách lehce přijít. Proto vždy před prvním přihozením nejprve zvažte, kolik jste maximálně ochotni za draženou věc nabídnout a tuto částku si nastavte hned od počátku.

 

 Přeji příjemné chvíle při návštěvě mých aukcí a těším se na naše společné obchůdky!

*** mivandy***







 
Žádné kategorie

Stránka o mně: Žena mivandy ( 18score0 ) Stránka o mně  Uživatel má ověřené bydliště  - Počet nalezených aukcí 0

Vybrat:  Seřadit dle: Jak:
Vypsat jako: Seznam | Boxy | Katalog
Položek na stránce: 50 | 100 | 150 | 200
 
Všechny aukce
  Název položky   Aktuální cena Příhozy Zobrazeno Ukončení
Nebyla nalezena žádná aukce

Bohužel,

v databázi nebyla nalezena žádná aukce, změňte hledaný text a zkuste to prosím znovu.

Co dále na této stránce?

 
Zpět Zpět
x

Vyhrávejte skvělé ceny - každý týden losujeme

Pravidelné losování o hodnotné ceny, nepropásněte žádnou
SLEVU a vyhrávejte ještě dnes!! Každý týden nová soutěž!

Ušetříme Vám čas, ale hlavně peníze!
Vyplňte Váš email: